SLI (Scalable Link Interface)mastabeeritav ühendusliides Meetod kahe ühesuguse videokaardi kokkuühendamiseks nii, et neil on üks ühine väljund (üks kaart on ülem ja teine alluv ). See võimaldab suurendada graafikaandmete töötlemisvõimsust ühe kaardiga võrreldes teoreetiliselt kuni 2 korda.

Esmakordselt võeti see tehnoloogia kasutusele 1998.a. firma 3dfx Interactive graafikakiirendites Voodoo 2 ja seda nimetati siis Scan Line Interleave. 2000.a. ostis pankrotistunud 3dfx’i intellektuaalse omandi ära NVIDIA, kes võttis 2004.a. SLI uuesti kasutusele koos PCI Express siiniga. NVIDIA tehnoloogia vajab sellist emaplaati, millel on kaks PCIex16 kaardipilu ning kaardid ühendatakse omavahel väikese trükkplaadikonnektori abil. Draiver võib töötada kahes režiimis:

NVIDIA peamine konkurent ATI on välja töötanud sarnase tehnoloogia, mida nimetatakse Crossfire

2005.a. algul tõi firma Gigabyte Technology turule uut tüüpi videokaardi 3D1, kus samasugune paralleeltöötlus toimub ühelainsal kahe NVIDIA GeForce 6600 graafikaprotsessoriga varustatud kaardil. Neid kaarte saab kasutada ainult koos Gigabyte Technology emaplaatidega