DoCoMoDoCoMo (jaapani k. "kõikjal") on NTT (Nippon Telgraph and Telephone) tütarfirma ning on Jaapanis suurim mobiilsideteenuste pakkuja. Turukapitalisatsiooni poolest on DoCoMo Jaapani suurim firma ja ühtlasi suurim mobiilsidefirma maailmas.

2000.a. veebruaris hakkas DoCoMo pakkuma oma teenust iMode , mis on praeguseks kasvanud suurimaks Internetiteenuste platvormiks Jaapanis.

DoCoMo iMode on ainus võrk maailmas, mis võimaldab Interneti püsiühendust läbi mobiiltelefoni. Teenus võimaldab saata ja vastu võtta e-posti, vahetada fotosid, teha onlain-oste ja kasutada internetipanka, alla laadida personaliseeritud helinaid oma mobiiltelefoni jaoks ning navigeerida enam kui 7000 spetsiaalselt vormindatud veebisaidil.

Esialgu oli iMode’i andmekiirus ainult 9,6 kbit/s,kuid 2001.a. oktoobris hakkas tööle DoCoMo järgmise põlvkonna mobiilsidesüsteem, mis põhineb laiaribalisel CDMA (W-CDMA) tehnoloogial. See süsteem toetab andmekiirusi kuni 364 kbit/s või isegi üle selle, mis teeb võimalikuks mobiilse multimeediumside .